25.11.18 Матч: Хоффенхайм — Шахтер!!!

0
893

Лига чемпионов!!! Матч: Хоффенхайм — Шахтер!!!

Стоимость тура — 216 евро!

В секторе Шахтера — стоимость билета 25 евро.

Дней: 5 Львів – Прага – Нюрнберг – Відень – Будапешт – Львів

День 1. Львов — Краков
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордону. Переїзд до Кракова.
Пропонуємо екскурсію по Кракову «Королівський шлях» (10Є)- шлях, по якому протягом багатьох сторічь проїжджали польські королі: місце де переплітаються легенди… Найстаріша частина міста — Ринкова площа, один із найстаріших університетів Європи — Ягелонський університет, середньовічний центр торгівлі — торгові ряди, де ми зможемо придбати сувеніри на пам’ять про проведені тут хвилини… Рекомендуємо відвідати «Ласощі польських королів» (26€) ми запрошуємо познайомитися з надзвичайно смачною і оригінальною польською кухнею. Переїзд в столицю Чехії — Прагу. Пізнє поселення і ночівля на території Чехії.
• «Казімеж — дві культури, дві релігії» (18€). Колись Казімеж був окремим містом, в якому прекрасно співіснували дві культури і дві релігії: християнство і іудаїзм. Казімеж сьогодні – це район Кракова, але зі своєю, особливою атмосферою.
• Один з найбільших підземних музеїв Європи — Краківський підземний музей (16€+вх.квиток), який розповість нам яким був Краків кілька століть назад.
• Відвідування Парку Водного (6€+вх.квиток) — один з найбільших в Польщі аквапарків. Басейни з озонованою водою, гідромасажні ванни, винтові гірки, джакузі, сауна, солярій та фітнесс-клуб… а ще є водний бар, де можна відпочити, випити кави або просто спробувати десерт. Нічний переїзд в Прагу.

День 2. Прага
Приїзд в Прагу. Пішохідна екскурсія «Прага — місто легенд» — вважається одним з найкрасивіших міст Європи, яке багато століть захоплює і не перестає дивувати!!! Староміська площа та Астрономічний годинник, чудовий храм Діви Марії перед Тином, легендарний Карлів міст, Вацлавська площа, Карлова вулиця. … Всього й не перелічити! Всі ці краси ми, безсумнівно, бачили на картинках, чули про них, але, мабуть, хватить мріяти, пора все це побачити своїми очима … У вільний час запрошуємо відвідати екскурсії на вибір:
прогулянка на кораблику по Влтаві (31€/23€). Аперитиви, шведський стіл у супроводі цікавих розповідей екскурсовода …. Ось вони незабутні миті в житті …
«Королівські Градчани…» (18€/13€). Градчанська площа, Шварценбергский палац і зміна варти в Празького граду — резиденції чеських князів.
«Празьке пиво» (26Є/21Є). З незапам’ятних часів пиво для чехів стало таким же традиційним і улюбленим напоєм. У Чехії пивовар — важлива персона, без нього не обходяться, як і без лікаря, пекаря або священика! Національна гордість, «півічко» — сьогодні налічує величезну кількість рецептів приготування. Кожен гурман знайде свій смак світлого, темного, нефільтрованого або різаного пива. Переїзд в готель. Поселення і ночівля в готелі на території Німеччини.

День 3. Нюрнберг — Бамберг
Сніданок. Приїзд в місто, де правили всі Німецькі імператори — середньовічний Нюрнберг. Оглядова екскурсія «Нюрнберг — імператорске місто»: Міська ратуша, Імператорський замок, ринкова площа, церква Богоматері з годинником «Менляйнлауфен», будинок-музей Дюрера, собори св. Себальда і св. Лоренцо … А ще місто красується пишними готичними церквами, чудовими фонтанами, і знаменитий як європейська столиця іграшок, пряників, єдиного в Німеччині червоного пива і знаменитих «братвурст» — нюрнберзьких сосисок, смаком яких Ви можете насолодиться у вільний час …
Для всіх бажаючих пропонуємо, відвідаємо витончене за своєю красою баварське містечко — Бамберг (30€) Екскурсія «Бамберг — місто на семи пагорбах». Місто, наче з картинки — маленькі чудові будиночки з черепичними дахами, мости і містки на кожному кроці, приручена річка Регнітц, старий рибальський квартал, єдина в світі ратуша, побудована на воді і безліч пивних таверн! Пиво… тут знають толк цьому прекрасному напою… Бамберзьке пиво — автентичне пиво! Шедевр бамберзьких пивоварів — напій, якому вже понад 300 років — «раухбір» — спеціальний сорт темного пива, а надзвичайним ароматом диму! Такого немає ніде!
Переїзд на стадіоні Рейн-Не́ккар-аре́на, Зінсхайме (WIRSOL Rhein-Neckar-ArenaDietmar-Hopp-Straße 1, 74889 Sinsheim)
Матч!!!
Нічний переїзд у Відень.

День 4. Вена
Приїзд у Відень. Пішохідна екскурсія «Відень — столиця Габсбургів», місто музики і великих композиторів, місто, чарівне і прекрасне … його по праву називають серцем Європи. Столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю і теплотою … Це незвичайне місто! — вузькі середньовічні вулички, широкі імперські площі … Ми прогуляємося по самому серцю Відня: площа Марії Терезії, імперський Хофбург, Кертнер, Грабен, собор святого Стефана і витончена Альбертіна! У вільний час рекомендуємо на вибір:
• автобусну екскурсію «Величний Відень» (26€/21€). Таємниче середньовіччя, блискучий 19 століття, круговорот музики, історії, мистецтва — все це Відень, неповторна і прекрасна! «Це моя воля!» — цими словами імператор Франц Йосиф розпорядився про будівництво Рінгштрассе, де велично розташувалися будівлі Парламенту, Ратуші, Бургтеатра. Ми також побачимо найвеселіший пам’ятка — химерний будинок Хундертвасер! А в завершенні екскурсії — «відвідаємо» принца Євгенія Савойського і побачимо дивовижний за своєю красою замок Бельведер!
• «Перекази і легенди старого Відня» (23€/18€). Під час нашої прогулянки ми пройдемо по незвичному туристичному маршруті і побачимо інший Відень — середньовічний, величний, надихаючий. Старий єврейський квартал; найдавніша церква Відня, що носить назву Святого Рупрехта; будинок, де 6-річний Моцарт грав на клавісіне перед знаттю; стара, середньовічна частина внутрішнього міста, де Бабенберг була заснована перша герцогська резиденція і де зосереджені найстаріші міські церкви і, звичайно-ж, «танцюючі годинник» — Анкерур, від яких кожну годину лунає дивний по звучанню передзвін.
• пропонуємо отримати насолоду від неперевершеної краси Скарбниці Габсбургів (16€ + вх. квиток): корона Священної Римської імперії, всіяна коштовними каменями і перлами, хрест, священна піка, церемоніальний меч, реліквії герцогів Бургундських, знаки ордена Золотого Руна, монети, медалі, еталони, коштовності і прикраси — хранителі тисячолітньої історії …
• «Шенбрунн — розкішна резиденція Габсбургів» (23€ + вх. квиток). Вже більше 300 років Шенбрунн — одна з головних визначних пам’яток австрійської столиці. Це ансамбль, який об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Ось вже дійсно — кайзерівський розмах (16€ трансфер).
Переїзд в Будапешт. Вечірня програма «У світлі тисячі вогнів» з шампанським досхочу, на кораблику, і по Дунаю (30€/ діти (сік) 23€). Поселення і ночівля на території Угорщини.

День 5. Будапешт — Львов
Сніданок. Сьогодні рекомендуємо відвідати на вибір:
екскурсію по Будапешту (10Є) — місту витонченої культури, яка спокушає і зачаровує. «Будапешт — король Дунаю» — саме так називають його! Адже це єдине місто, розташований по обидва боки річки, береги якої прикрашені королівськими мостами і прекрасними будівлями…
відвідання винного регіону Угорщини, де сотні років ростуть виноградники, і сотні років за традицією виготовляють вогненно червоні та ігристих білі вина… Єгерський виноробний регіон запрошуємо нас на дуже смачний гуляш і дегустацію знаменитих сортів вин в Долину Красунь (18Є)!
Переїзд в сторону кордону (Чоп). Повернення на Україну. Перетин кордону. Час прибуття до Львова орієнтовно 23:00 (залежить від проходження кордону). Місце прибуття до Львова — Комплекс Термінал «А». Трансфер. До нових зустрічей!

Стоимость тура ВКЛЮЧАЕТ
• групповая страховка (в случае самостоятельной подачи необходима индивидуальная страховка — оплачивается дополнительно)
• проезд по маршруту автобусом туркласса;
• проживание по маршруту отель с завтраками;
• экскурсии по программе;
• сопровождение гида-руководителя по маршруту;

При желании, возможен индивидуальный просчёт с авиаперелётом и без экскурсионного пакета.